Zvaniet mums +1 707-749-2390

Social Media :

spēlēt peintbolu

Ir daudz dažādu peintbola spēļu, no kurām izvēlēties, un katrai no tām ir savi noteikumi, kas jāievēro. Ikvienam ir kaut kas. Šeit ir daži no mūsu personīgajiem favorītiem:

Izslēgšana

Izslēgšana ir viena no vienkāršākajām peintbola spēlēm, ko spēlēt un iemācīties spēlēt. Spēlētāji tiek sadalīti divās komandās, katrai no tām sākot no pretējā laukuma pusē. Komandām ir uzdots izņemt visus savus pretiniekus, kā norāda spēles nosaukums. Tas tiek panākts, apzīmējot savus pretiniekus ar peintboliem vai piespiežot pretinieku pakļauties jums. Spēles laika ierobežojums var tikt noteikts, lai novērstu strupceļu spēles laikā.

Capture the Flag ir populāra spēle.

Karoga uztveršanai ir divi varianti: dubultais karogs un vidējais karogs (skatīt zemāk). Peintbola spēles centrālā karoga variants sastāda divas komandas viena pret otru, lai kontrolētu karogu, kas stratēģiski novietots peintbola laukuma centrā. Komandām ir uzdots notvert karogu un piestiprināt to pretinieka karoga stacijai.

Ja spēlē Capture the Flag ar diviem karogiem, katrā no četrām sākuma stacijām tiek novietots karogs. Komandām jācīnās līdz pretinieka karoga vietai un jāpaņem pretinieku komandas karogs. Kad karogs ir notverts, komanda ir atbildīga par tā atgriešanu sākuma punktā.

Uzbrukumam un aizsardzībai

Spēlētāji ir sadalīti divās grupās uzbrukumam un aizsardzībai. Spēlētāji var nebūt vienmērīgi sadalīti. Nosakot spēlētāju sadalījumu, parasti tiek ņemtas vērā grūtības tikt priekšā aizstāvošajai komandai. Dažās situācijās iespējama uzbrucēju un aizsargu attiecība 3:1 vai 4:1. Aizstāvošā komanda sāk apgabalā, kuru ir viegli aizstāvēt, piemēram, pilī vai bunkurā vienā laukuma stūrī, un iziet savu ceļu. Sākotnēji uzbrūkošā komanda sāks pretējā laukuma pusē un mēģinās apsteigt aizstāvošās komandas pozīciju. Šāda veida peintbola spēlēm parasti tiek noteikts laika ierobežojums. Kad komanda tiek izsista vai kad uzbrūkošā komanda veiksmīgi gūst vārtus, spēle beidzas. Aizsargi var arī uzvarēt spēli, ja viņi turpina spēlēt, līdz beidzas pulkstenis.

“Kalna karaļa” nosaukums ir cēlies no frāzes “Kalna karalis”.

Kalna karaļa spēle ir ļoti līdzīga spēlei, kuru spēlējāt bērnībā. Sacensības viens pret vienu starp diviem spēlētājiem, kur abi spēlētāji cenšas izskaust savu pretinieku. Uzvarējušais spēlētājs paliek laukumā, un nākamais spēlētājs viņu izaicina. Kad ikvienam ir bijusi iespēja kļūt par kalna karali, tiek paziņots un svinēts uzvarētājs.

Bombas komanda ir saīsinājums no Bomb Dispose Squad.

Bomb squad ir spēle, kurā viena komanda (sliktie puiši) iegūst bumbas, lai paslēptu pa visu laukumu. Pamatojoties uz grupas lielumu un spēles laukuma lielumu, tiek nomests atšķirīgs bumbu skaits. Kad visas bumbas ir novietotas, pretinieku komanda (bumbu komanda) iziet laukumā un spēle sākas. Mērķis ir, lai bumbu komanda atrastu visas bumbas un atgrieztu tās sākuma punktā kartē. Sliktie puiši cenšas noturēt vismaz vienu bumbu, līdz beidzas taimeris.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp