Zvaniet mums +1 707-749-2390

Social Media :

peintbols

Tā rezultātā ir saprotams, ka iesācējs var tikt iebiedēts pirms savas pirmās spēles. April Schwartz, Peintball USA līdzīpašniece, palīdzēja novērst dažas neskaidrības, vairākkārt daloties pieredzē, vadot jaunos spēlētājus laukumā. Ar viņas palīdzību mēs varējām izveidot sarakstu ar aprīkojumu, noteikumiem un citu svarīgu informāciju par peintbola spēlēšanu.

Kāds aprīkojums man ir nepieciešams?

Kad ierodaties laukumā, jums nav pienākuma neko pirkt, un, ja spēlējat pirmo reizi, jums no tā, iespējams, vajadzētu izvairīties. Ieteicams īrēt aprīkojumu, lai jūs varētu gūt priekšstatu par spēli, pirms izlemjat, vai iegādāties savu.
Tālāk norādītās preces parasti

Pintbola marķieris ir sava veida marķieris, ko izmanto, lai šautu peintbolu (pazīstams arī kā “peintbola pistole”).
Sejas maskas piltuve (peintbola konteiners, kas tiek piestiprināts pie marķiera) CO2 vai saspiesta gaisa tvertne marķiera darbināšanai (pēc izvēles) .

Lai piedalītos, jums būs jāiegādājas arī peintbola bumbas, ko varat izdarīt, atrodoties pasākuma norises vietā. Daudziem uzņēmumiem ir politika “tikai lauka krāsošanai”, kas nozīmē, ka varat izmantot tikai vietējās iegādātās krāsas bumbiņas. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka visas laukumā izmantotās peintbolas atbilst laukuma drošības prasībām.

Cik maksā peintbols vienai personai?

Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi plānojat spēlēt un cik apmierināts esat ar šo procesu. Maksa par piekļuvi laukumam, aprīkojumu un bumbām pilnai dienai var svārstīties no 40 līdz 80 USD atkarībā no apstākļiem (lai gan bieži vien Groupon varat atrast peintbola piedāvājumus ar atlaidēm). Visvairāk mainīgais faktors ir munīcija: vienā apmeklējumā varat izmantot no 250 līdz 1000 bumbiņām, kā rezultātā peintbola izmaksas svārstās no 10 līdz 40 USD par apmeklējumu.

Vai peintboliem ir blakusparādības?

Pintbola bumbiņas var būt ļoti sāpīgas, taču ir dažas lietas, ko varat darīt, lai mazinātu diskomfortu. Kā skaidro Švarcs, “jūs vēlaties segt pēc iespējas vairāk atklātas ādas.” Peintbols ir jāaizsargā ar vairākiem apģērba slāņiem, samazinot ietekmi uz ādu. Pēc autores domām, jakas, sporta krekli vai pat tikai daži slāņaini T-krekli var likt triecienam vairāk justies kā “lecīgam sitienam, nevis kaut kam smeldzam”. Daudzi lidojumi piedāvā arī iespēju nomāt papildu aizsargaprīkojumu, piemēram, krūšu aizsargus vai cimdus.

Kas būtu jāvelk, lai spēlētu peintbolu?

Papildus ģērbšanās kārtām, lai pasargātu sevi no laikapstākļiem, vissvarīgākais, kas jāatceras par peintbola apģērbu, ir tas, ka jūs esat neizdevīgākā situācijā, ja nemēģināt maskēties. Lai saplūstu ar apkārtni, kad pienācis laiks spēlēt, lielākā daļa spēlētāju pirms došanās laukumā ģērbjas zemes toņos, olīvu zaļumos un citās dabīgās krāsās.

Jums jābūt uzmanīgiem arī, izvēloties apavus. Lai kedās nepaslīdētu, Švarcs iesaka valkāt kaut ko ar rievojumu apakšā. Viņa īpaši iesaka atlētiskas kniedes, kas piedāvā nedaudz vairāk saķeres nekā parastās kedas. Ir svarīgi nedaudz satvert apavus, jo netīrumos ir daudz akmeņu, un, ejot pa tiem, ir viegli paslīdēt un nokrist.

Kādi īsti ir peintbola noteikumi?

Spēlei ir daudz dažādu variantu, taču gandrīz visām ir daži vispārīgi noteikumi, kas ir universāli piemērojami.

Nekad neviena iemesla dēļ nenovelciet masku, atrodoties laukumā.
Šaujiet pretiniekus tikai tad, ja atrodaties vairāk nekā noteiktā attālumā no viņiem. Jums vajadzētu arī izvairīties no šaušanas ar spēlētājiem, par kuriem zināt, ka tie jau ir atzīmēti. Piemēram, peintbolā ASV: “Jūs nevarat nokļūt 10 pēdu rādiusā no kāda un vienkārši stāvēt tur un mest ieroci šai personai,” skaidro Švarcs.

Ja jūs nosit peintbols un peintbols atstāj paliekošu pēdu uz jūsu ādas, jūs esat ārpus spēles. Izņēmums: peintbola bumbas, kas atlec no sienas, nesalaužot, nav piemērotas. Jums jāpaceļ rokas, lai norādītu, ka esat noraidīts, un jāatstāj laukums, tiklīdz tiesnesis jūs atzīs.

Iespējams, vissvarīgākais faktors, lai spēles laikā uzturētu jautru un draudzīgu vidi, ir sevi identificēt un darīt to godīgi. Ja mēģināsit noslaucīt krāsu no izciļņa, jums draud bargs sods, kas pazīstams kā “slaucīt” (un daudz netīru skatienu uz jūsu riteņu spēlētājiem). Tomēr dažām laukumiem ir “reinkarnācijas likums”, kas jaunpienācējiem ir jāievēro. “Ja jūs tiekat nošauts spēles sākumā, varat noņemt krāsu un atgriezties.” skaidro Švarcs .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp