Zvaniet mums +1 707-749-2390

Social Media :

Peintbola nodarbības

Skalā no viena līdz deviņdesmit deviņiem, cik slikts var būt peintbols? Tā bija mana 10 grupas kolektīvā doma, kad mēs iegājām Planet Adventure, kas atrodas tieši pāri ielai no Thiruvanmaiyur pludmales. Tas izrādījās tik slikti, ka galu galā izrādījās labi. “Spēles formāts ir gandrīz kā kaujas aina,” saka autors. Kā jūs izdomājat aizsardzības mehānismu šādā situācijā? Peintbola treneris Amarnath G, kurš pēdējos četrus gadus strādājis Planet Adventures, paskaidroja, kas ir peintbols un kā tas darbojas. Drīz pēc tam mūs sadalīja divās grupās pa pieciem cilvēkiem katrā, kuras nosaucām par Melno komandu un Dzelteno komandu. Es biju iepriekšējās grupas dalībnieks. Spēlētājs tiek izsists, ja pirmajā raundā viņam tiek sitiens jebkurā vietā. Saskaņā ar Amarnata teikto, spēlētāji var turpināt spēlēt, līdz 2. raundā viņiem beigsies granulas, kurš arī norādīja, ka, ja spēlētājs saņem sitienu otrajā kārtā, spēlētājam ir jāatgriežas pie atbilstošo bāzi un sāciet kārtu no jauna.

Pirms vētras valda miers un klusums.

“Nenoņemiet sejas masku par katru cenu, pat atrodoties ārā,” Amarnath pamācīja, jo mēs cerējām, ka svarīgākie “peintbola piederumi” — krūškurvja aizsargi, kakla aizsargi un sejas maskas — pazudīs fonā. Tomēr esiet brīdināts: sejas maskas nēsāšana sākumā var izraisīt aizrīšanos, īpaši, ja maska ​​ir cieši pieguļoša. Arī jūras brīze to nepadara labāku. Galu galā, kurš saka, ka peintbols nav… elpu aizraujošs.

Konkurējošām komandām ir jāizspēlē divi apļi bez noteikta grafika. Tomēr, ja spēle ilgst vairāk nekā 15 minūtes, tiesnesis (pazīstams arī kā tiesnesis) paziņo taimautu. Kad Amarnath nodeva pusautomātiskās pistoles, viņš brīdināja spēlētājus pirms šaušanas starp tām paturēt bunkuru (1,5 metrus). “Spēlētājiem pirms šāviena būs jāievēro attālums starp bunkuriem (1,5 metri), tas ir, vienam no otra,” viņš sacīja, ejot garām ieročiem. Katra raunda laikā katram spēlētājam tiek dotas 25 lodītes, bet atlikušās granulas kalpo kā pārnešana uz 2. raundu. Ja spēlētājs tiek izslēgts pirmajā kārtā, atlikušās granulas tiek uzskatītas par pāreju uz 2. raundu. Labs īkšķis ir ka, ja esat pirmajā raundā, jums ir jāpaceļ roka un jāsamierinās ar sakāvi, pirms izejat caur stūri un izejat no arēnas. Turklāt galvenais norādījums ir šāds: “Nešaujiet maršalu, jo viņš nav tavs ienaidnieks! ”

Izvēle pieņemt misiju bija nepārprotama: sagūstīt pretinieku komandas karogu, ko var sasniegt divos veidos: nogalināt jebkuru atlikušo pretinieku, kas stāv mums ceļā, vai tranzīt cauri dubļiem, lai izvairītos no lodēm, vai ātrāk lodes. tie lidoja garām mūsu galvām. Es, pareizāk sakot, mana komanda pieņēmu lēmumu izmantot pēdējo iespēju, pilnībā nezinot par sekām, kas tam sekos.

Izdzīvojušais vientuļš

Pirms ieiešanas arēnā abas komandas apmainījās ar standarta ziņojumu “ardievu no otras puses”, pirms ātri atkāpās uz attiecīgajām operāciju bāzēm. Kad mēs pirmo reizi startējām, es biju patīkami pārsteigts par komandas biedra instinktīvo lēmumu paslēpties aiz bunkura un spert nelielus, bet pārliecinošus soļus uz to. Viņas aizraušanās ar formās tērptiem vīriešiem visas savas cerības liku viņas rokās.

Spēle bija tikko sākusies, kad metieni no abām pusēm ielidoja nejaušās vietās, skaidri parādot mūsu vēlmi viens otram atriebties. Komandai Yellow bija stabils plāns – tupēt un gaidi, kad govis nāks mājās –, taču mums nebija nekā tāda, izņemot vēlmi dzīvot vēl vienu dienu un cerēt uz labāko. Pirmā kārta Team Black beidzās ar skābu noti, jo trim maniem komandas biedriem pirms raunda beigām beidzās munīcija. Mēs paņēmām 10 minūšu pārtraukumu, lai izstrādātu stratēģiju par to, ko varēja darīt citādi. Tas viss notika dzeltenās komandas spēlētāja pēkšņa samaņas zuduma rezultātā. Tātad, kāds ir teiciens par sava biznesa uzsākšanu? Viņas padomnieks ieteica viņai nepiedalīties nākamajā kārtā, it kā tas būtu svarīgi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp