Zvaniet mums +1 707-749-2390

Social Media :

Peintbola bumbiņas

Jūs varat spēlēt daudz dažādu peintbola spēļu veidu. Vudsbols un spīdbols ir divi visizplatītākie spēles veidi, taču ir vairāki peintbola apakšvarianti, tostarp scenāriju peintbols, Milsim peintbols, turnīru peintbols un pat parastais peintbols.

Tā kā ir tik daudz dažādu peintbola veidu, ko varat spēlēt, ir arī vairāki dažādi peintbola laukumi, no kuriem izvēlēties. Lai gan lielākā daļa peintbola laukumu ir koka vai spīdbola lauki, jūsu reģionā var būt scenārijs peintbola laukums.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kāds peintbola stils jums patīk.

Koksbols

Woodsball ir oriģināla peintbola spēle, kas izveidota izklaides nolūkiem. Neskatoties uz nosaukumu, Vudsbolu spēlē ne tikai mežā.

Patiesībā lielākā daļa meža bumbu laukumu apvieno mežainas teritorijas ar mākslīgiem bunkuriem un cietokšņiem. Daži spēlētāji šo peintbola veidu dēvē par “rec-ball”, bet ar rec-ball var attiekties uz jebkuru peintbola spēli, kas netiek spēlēta konkurences kontekstā.

Manuprāt, Woodsball ir labākais peintbola veids iesācējiem, jo ​​tas tiek spēlēts lēnākā tempā un ir mazāk konkurētspējīgs un dārgāks nekā spīdbols. Spēlējot koka bumbu, kas parasti ir ļoti jautri, varat arī valkāt maskēties un izmantot foršus Milsim taktiskos piederumus.

Arī mežbola laukumu izmērs ir neierobežots, tāpēc gan laukumi, gan komandas var izaugt diezgan lieli.

Ātrbumba

Vudsbols ir gandrīz pretējs spīdbolam.

Kaujas lauki ir mazāki, spēles ir īsākas, un cīņas ir tuvāk un mazāk tālu.

Spīdbolu spēlē uz taisnstūra vai kvadrātveida laukuma ar mākslīgiem bunkuriem, nevis mežā. Bunkuri ir apzināti izvietoti simetriskā veidā, lai nodrošinātu, ka pret abām komandām izturas vienādi un nevienai no komandām nav priekšrocību.

Lai gan lielākā daļa mūsdienu ātrbumbas laukumu ir veidoti ar piepūšamiem bunkuriem, ruļļiem, paletēm, riepām, gofrētām caurulēm un pat siena ķīpām. To sauc par karstā gaisa balonu vai hiperbolu.

peintbola scenārijs

Peintbola scenārijs ir izklaides izklaides virsotne.

Peintbola spēle ar scenārijiem ir spēle, kurā divas milzīgas komandas sacenšas par uzvaru, pamatojoties uz scenāriju vai sižetu. Komanda, kas iegūst visvairāk punktu, izpildot vārtus vai uzdevumus laukumā, ir uzvarētāja.

Parastā scenārija spēle var ilgt no 16 līdz 24 stundām, atšķirībā no parastā peintbola mača, kas beidzas, kad visi tiek izsisti vai tiek sasniegts mērķis. Dažas scenāriju spēles, piemēram, Oklahoma D-day, var ilgt vairākas dienas vai pat nedēļu.

Scenāriju spēlē katrs spēlētājs uzņemas sava varoņa lomu, kuram var būt vai nebūt īpašas prasmes vai talanti. Piemēri: videospēļu dziednieks, kas var atdzīvināt spēlētājus, vai demolēšanas speciālists, kurš var uzspridzināt tiltu.

Tad ir augsta līmeņa spēlētāji un līderi, kuriem ir svarīga loma sižetā. Šiem varoņiem bieži tiek uzdots piešķirt uzdevumus vai palīdzēt sasniegt galvenos mērķus.

Peintbola scenārija skaistums ir tāds, ka tas ir daudz vairāk nekā peintbola spēle. Tas ir vairāk kā filmas un peintbola spēles kombinācija ar fantastisku rekvizītu un spēlētājiem, kas izmanto raķešu palaišanas iekārtas, krāsu granātas un pat tankus! Daudziem spēlētājiem patīk arī saģērbties un no jauna izspēlēt ainas, lai pilnībā iegremdētos grīdā.

Padeves žurnālam

Magnētiskā peintbola pistole ir ideāls peintbola pistole Milsim spēlētājiem.

Burvju marķieris nēsā munīciju (peintbola bumbiņas) žurnālā marķiera apakšā, nevis izmanto standarta iekrāvēju, piemēram, parastu peintbola pistoli.

Ja pats izvēlējāties izmantot Magfed, izvēlieties fotoattēlus saprātīgi, jo žurnālā var būt vidēji 20 kārtu. Burvju marķiera izmantošanas priekšrocības ietver papildu reālismu un grūtības, ko rada ierobežotas peintbola spējas salīdzinājumā ar citiem spēlētājiem laukumā.

Varat šaut gan ar parastajām 68. kalibra bumbiņām, gan First Strike granātām, izmantojot žurnālu, nevis piltuvi. Tiberius Arms First Strike kasetnes ir peintbola forma, kas var pārvietoties par 50 procentiem tālāk un ir līdz pat 25 reizēm precīzāka nekā parastās peintbola bumbiņas. Tomēr ne visi iezīmētie marķieri var izmantot FS kārtas, tāpēc veiciet izpēti, ja vēlaties iet pa iezīmēto maršrutu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp