Izmantojiet visas savas peintbola pistoles, ievērojot šos padomus.
Pintbola ieroču īss apraksts
Saglabājiet savu šaujamieroci tīru. Pēc katras spēles pārbaudiet laukumu, lai pārliecinātos, ka tajā nav krāsas vai dubļu:
Granula, kas eksplodē stobrā, izraisīs ārkārtīgi zemu precizitāti un var pat novērst jūsu ieroci no
Jūsu pistoles tvertne ir atbildīga par krāsas granulu uzglabāšanu un ievadīšanu pistoles urbumā; tai iekšpusē jābūt tīrai un sausai. Atkarībā no tā, cik daudz jūs lēcāt (vai nokritāt), krāsas granula jūsu piltuvē var būt saplaisājusi. Paredzams, ka pārējās granulas tiks krāsotas, kā rezultātā tās salips kopā un izraisīs pistoles iestrēgšanu un aizsērēšanu. Pārbaudiet savu bunkuru pēc katras spēles, lai redzētu, vai tajā ir krāsa. Ja tā, izņemiet piltuvi no pistoles un novietojiet to neitrālā uzglabāšanas zonā (piltuve, nevis pistole). Paņemiet salveti un rūpīgi notīriet visas granulas un tvertnes iekšpusi.
Ja ierocis kļūst dubļains, to var grūti turēt un pat nelietot. Ir arī iespējams, ka lielgabals pārtrauks darboties. Ja laukums ir dubļains, notīriet to pēc spēles.
Neuzņemiet granulas, kas nokritušas uz grīdas.
Jau izšļakstītu vai nomestu krāsas granulu izmantošana vienmēr ir vilinošs risinājums. Šķiet, ka tās ir vaļīgas lodes, taču parasti tās izraisa pistoles iestrēgšanu. Graudus ieskauj želatīna apvalks. Tas ātri uzsūc ūdeni, kā rezultātā veidojas mīkstas granulas (kas vienkārši atlec) un granulas, kas sāk uzbriest (lai tās neiekristu tvertnē un neietilpst pistoles stobrā).
Ja, ielādējot ieroci, esat izlijis dažas granulas un tās joprojām ir sausas un tīras, varat tās izmantot; ja tie ir iekrituši peļķē vai netīrumos, izmetiet tos.
Pārliecinieties, ka degviela nebeidzas.
Tippmana ieroči tiek darbināti ar saspiestu oglekļa dioksīda gāzi. Katram ierocim ir 20 unču gāzes tvertne, kurā var ievietot aptuveni 800 patronas. Gāzei izplūstot, granulas sāk krist un zaudē ātrumu. Ja tā notiek, lūdziet tiesnesim pārbaudīt ieroci un, ja degvielas tvertne ir zema, viņš to nomainīs.
800 patronas uz vienu tvertni attiecas uz katru sprūda vilkšanu, nevis katru izšautu granulu. Tipiska problēma ir cilvēki, kuri šauj sausi ar šauteni (šauj ar šauteni bez lodēm), atgriežoties no spēles/distances. Ja izšaut ar ieroci 50 reizes pēc katra šāviena, galu galā beigsies benzīna — tas ir īpaši kaitinoši, ja tas notiek spēles vidi.
Tur ir mazs ieslēgšanas/izslēgšanas vārsts, kur gāzes tvertne saskaras ar pistoli. Šīs apaļās pogas manipulēšana nepalielinās jūsu pistoles jaudu; tā vietā gāzei netiek ļauts sasniegt vārstu, kā rezultātā tiek samazināta jauda vai tā nav vispār.
Ātrās ierakstīšanas režīms
Tipmana lielgabals var izšaut no 5 līdz 8 šāvieniem sekundē, bet lielākā daļa spēlētāju cīņā var iegūt tikai 2 vai 3 patronus sekundē. Pistole ir pusautomātiska, kas nozīmē, ka pēc katra šāviena sprūda ir jānospiež uz priekšu, lai pistole varētu atkal izšaut — atšķirībā no ložmetēja, jūs nevarat vienkārši turēt sprūdu!
Ir grūti noteikt laiku, ja vien neesat pieradis ātri nospiest mēlīti. Var būt noderīgi šādi ieteikumi:
- Viens metiens, kas trāpa mērķī, ir labāks par 10 garām. Nav nepieciešama ātra uguns; tas var nobiedēt pretiniekus (un likt jums izskatīties lieliski savu draugu priekšā), taču spēle ir saistīta ar pretinieka nošaušanu.
- Kad jums ir problēmas, izmantojiet vidējo pirkstu, nevis rādītājpirkstu. ar ātru šaušanu. Parasti tas ir jaudīgāks un ātrāks.
- Pārliecinieties, ka granulas ir pareizi ievadītas pistolē. Granulām vajadzētu izplūst no tvertnes un gravitācijas ietekmē iekļūt pistolē. Granulas neplūdīs uz augšu, ja locīsies ap barikādi ar pistoli pie sāniem; ierocis rada troksni (sausā šaušana), bet lodes neiznāk. Vienmēr turiet ieroci vertikāli.
dziednieki
Maz ticams, ka kaut ko trāpīsit, ja vien nemērķēsit ieroci. Filmā šaušana no gurna izskatās lieliski, taču dzīvē jūsu bumbas lidos visos virzienos.
Ieroča gāzes balons kalpo kā ideāls ieroča padeve, ērti iegulst plecā un stabilizē ieroci. Paskatieties gar mucas augšdaļu, lai iegūtu labu norādi, kur granulas nokritīsies.Nofotografējiet un redziet, kur tas nonāk. Ja viņš netrāpa mērķi, mērķējiet nedaudz augstāk; ja tas nesasniedz mērķi kreisajā pusē, mērķējiet uz labo pusi.
Šis granulu “staigāšanas” process pāri mērķim visvairāk ietekmē dzīves tehniku. Varat izšaut divas vai vairākas lodes vienlaikus, apskatīt to trajektoriju un attiecīgi pielāgot mērķi.