Zvaniet mums +1 707-749-2390

Social Media :

Kuras peintbola spēles pastāv?

Izslēgšana

Šajā spēlē darbība turpinās, līdz viena komanda tiek pilnībā izslēgta no sacensībām. To var spēlēt arī individuāli, un uzvarētāju nosaka , kurš spēles beigās paliek.

Capture the Flag ir populāra spēle.

Spēlējot šo komandas spēli, mērķis ir iekļūt pretinieka teritorijā, satvert viņu karogu un nogādāt atpakaļ savā bāzē. Alternatīva stratēģija ir pārspēt pretinieku komandu, izslēdzot visus tās dalībniekus no spēles.

Scenārijs

Šajā kategorijā ir plašs spēļu klāsts, un tās visas ir saistītas ar konkrētas situācijas izveidi un sacensību mērķu izvirzīšanu katram komandas dalībniekam. Piemēram, “VIP” scenārijā viena komanda mēģina novirzīt noteiktu spēlētāju pāri laukumam līdz noteiktam beigu punktam, bet otra komanda mēģina izslēgt šo spēlētāju no sacensībām. Bieži scenāriji ir balstīti uz reālām militārām situācijām, kas ir notikušas.

Ātrbumba

Šajā kategorijā ietilpst jebkura spēle, kas tiek spēlēta speciālā ātrumbola laukumā, kas ir mazāks, plakanāks un bez seguma, izņemot mākslīgās barjeras, kas ir stratēģiski novietotas visā trasē. Tas ir mazāk specifisks spēles veids nekā vispārējs spēles stils. Mērķis ir atpazīt un apbalvot komandas darbu un agresīvu taktisku spēli pāri slēptībai un izturībai.

Papildus šīm lielākajām un mazākajām variācijām daudziem peintbola laukumiem ir savi unikāli peintbola spēles pagriezieni. Uzziniet, kāda veida spēles ir pieejamas uz vietas, apmeklējot viņu vietni vai jautājot, kad ierodaties vietnē. Kad esat nokļuvis peintbola kaujas laukā, skatiet mūsu peintbola padomus un stratēģiju, lai uzzinātu, kā pacelt savu spēli uz nākamo līmeni!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp